Kontakt oss!


SKJETNE MASKIN AS . 72 88 44 60
David Hansen
Dele / Service Ansvarlig

mob +47 915 78 988
David@skjetne-maskin.no
Kristian Lamøy
Salgsrepresentant

mob : +47 948 59 575
kl@skjetne-maskin.no
Helge Grendstad
Reparatør / servicemann


helge@skjetne-maskin.no
Kari Skjetne
Administrasjon

+47 907 04 499
kari@skjetne-maskin.no

Kristian Skjetne
Daglig leder

mob: +47 90681199
kristian@skjetne-maskin.no

Tor Skjetne


mob: +47 415 61 908
tor@skjetne-maskin.no


Kontaktinformasjon Skjetne Maskin AS

Besøksadresse
og postadresse:
Vikelvfaret 10
7054 Ranheim
Telefon: 72 88 44 60
Faks: 72 88 44 61


Post@skjetne-maskin.no
Org nr: 985 954 410





Kontaktskjema
*
*
*
*
Ønsker du et godt tilbud? Benytt deg av kontaktskjema!
*
*
*

Tips en venn


Skjetne Maskin AS har 10 års jubileum i 2013!

Skjetne Maskin AS Youtube kanal! seher:

Skjetne Maskin Utleie.
Se mer info her.

Skjetne Maskin AS søker selger / leder for vår avd. i Oslo.
Søker også servicemekaniker i Trondheim.

Trykk for mer info her.


Følg oss på Facebook!