Våre ansatte

Hovednummer 72884460

Post@skjetne-maskin.no 

Tore Kaspersen

Serviceleder /Service Manager

+47 908 13 140

service@skjetne-maskin.no 

 

 

Eivind Eriksen Myhren

Reparatør

Stein Solberg

Reparatør

 

Kristian Aune

Fagspesialist Thyssenkrupp / salgsrepresentant

+47 911 62 949

aune@skjetne-maskin.no 

Kristian Skjetne

Daglig Leder / Salg  CEO 

+47 906 81 199

kristian@skjetne-maskin.no 

Kristian Tettli Rennemo

CFO

+47 400 47699

rennemo@skjetne-maskin.no

Øyvind Ottinsen

Produktleder FAE, Wacker Neuson, FlexiHeater

+47 953 37 830

ottinsen@skjetne-maskin.no

 

Magne Løvseth

Utleie spesialutstyr / Rental demolition and hydraulic attachments.

magne@skjetne-maskin.no 

+47 928 51 494