Koblingssett: Enorm arbeidsbredde for en høy flateytelse
Koblingssettet er en ideell maskin til komprimering av grus i banekonstruksjon. Den er så lett at den ikke synker inn i banelegemet og har en god arbeidsbredde på tre meter. Dermed klarer den mye flate på kort tid. Dermed kan hele banelegemet komprimeres på få baner. Takket være fjernstyringen kan operatøren arbeide utenfor fareområdet og alltid bort fra støv, eksos- og støyutslipp. De tre koblede DPU110 vibrasjonsplatene kan også kobles fra og brukes enkeltvis. Dermed er de maksimalt fleksibel og er lettere å transportere.
Robust og med lang levetid
Vibrasjonsplatene er produsert av ekstremt robuste, slitesterke materialer. Dette gir lang levetid. Bunnplaten er laget av kulegrafittstøpejern (GJS700).
Også etter lang brukstid oppnår vibrasjonsplaten en høy videresalgsverdi. Investeringen i denne maskinen er dermed svært økonomisk.
Compamatic
Compamatic forbinder komprimeringskontrollen Compatec med en telematikkfunksjon. Man kan dermed følge maskinens komprimeringsresultat når som helst fra skrivebordet i EquipCare-Manager.
Compamatic hjelper å planlegge forløpet på byggeplassen bedre og sikre kvaliteten.